PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir"

Rasty
13-12-2009, 13:53
Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, artık ülkesine dönüyor. Çok uzun bir zamandan bu yana gidip gitmeyeceği tartışılan Roberto Carlos, Fenerbahçe'den ayrılacağını açıkladı. 3-2 kazanılan Ankaragücü maçının ardından bu kararını soyunma odasında takım arkadaşlarıyla da paylaşan Carlos, "Trabzonspor maçında sarı kart cezalısı durumuna düştüm. Sırada bir Sheriff maçı var. Hocam görev verirse Fenerbahçe formasını son olarak bu maçta giymek istiyorum. Perşembe günkü maçın ardından hafta sonuna kadar da ülkeme döneceğim" şeklinde konuştu.Brezilyalı yıldız, Fenerbahçe'de çok mutlu olduğunu, İstanbul'u ve Türkiye'yi de çok sevdiğini belirterek, "artık ayrılma zamanı geldi. Yaşadığım mutlu bir evliliğim var. Bu kararı zaten çok önceden almıştım. Artık bir an önce hamile olan eşimin yanına döneceğim ve yıllardır ayrı kaldığım Brezilya'ya tekrar kavuşacağım" dedi.
Roberto Carlos'un takımdan nasıl ayrılacağı henüz açıklanmazken, Fenerbahçe yönetimininin Brezilyalı futbolcudan herhangi bir bonservis bedeli isteyip istemeyeceği merak ediliyor.

12.12.2009
Kaynak : DHA