Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adsensede kazançları düşenler buraya.Tavsiyelerle kazanç artırımını açıklıyorum

Munzevi
01-01-2010, 17:28
Biliyorum google adsensede son yapılan reklamların metin bölümüne tıklanma özelliğinin kaldırılması nedeniyle çoğumuzun kazançları düştü.Peki kazanç artırımı için ne yapabiliriz diye soranlara firefox tavsiyesi ile nasıl köşeyi dönersiniz onu anlatıcam.Not:Tecrübelerimle anlatıyorum...

3 aydır GÖKHAN BLOG (http://geccetr.blogspot.com) da adsense yayınlıyorum ve o adresten şimdiye kadar sadece 3 kişiye firefox indirtebildim.Bundan tam 7 gün önce aklıma bir fikir geldi:Çok önemli bir servisin yine çok önemli bir özelliğini kullanmak için firefoxunuzun olması gerekiyordu.O servisin o önemli özelliğinin kullanımını içeren bir site açtım ve içinede firefox tavsiyelerini adam akıllı yerleştirdim.Sonra o sitenin bikaç yerde reklamını yaptım o önemli servisi arayanlarda googleda ilk sıralarda görüyorlar sitemi ve hemen giriyorlar.

Sonuç:Şuan günde 25-40 arası kişiye firefoxu yüklettiriyorum ve 3 aydır günlük 0.10-0.90 arası seyreden kazancım günlük 3,50-4,50 dolara yükseldi..Diğer bir sonuç ise normal blogumda 3 ayda 3 kişiye firefoxu zor indirtmişken bu sitemde 7 günde 135 kişiye firefox indirttim.2 tanesi öncedende firefox kullanıyormuş toplam 13.30 dolar geldi 7 günde firefoxtan..

Size önerim sakın bi site açıp firefoxun özelliklerini sayıpta firefox indirin demeyin(kimse artık eskisi gibi firefoxun özellikleri şöyleymiş hadi indiriyim demiyor) kimse indirmez ama herkesin çok istediği bir servisi(bu servisi kullanmak için firefoxunuzun olması şart) kullanmayı anlatan bi site açıp firefoxu indirin derseniz herkes indirir.E tabi birazda reklamını yapmak lazım o sitenin..

Bugünlük size söyleyece-ğim ipucu bu kadar.Bir sonraki bültenlerde görüşmek üzere yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkürler ediyorum http://forum.iyinet.com/images/smilies/biggrin.gif

Abc_18
10-01-2010, 13:47
Teşekkürler anlatım için mantıklı.

atlantis
10-01-2010, 15:03
teekkürler anlatım için.

Ganez
10-01-2010, 15:11
tavsiye için adsense devam etmiyor ki...
ya da ben öyle biliyorum...